W aplikacji Zacznij z Siwą znajdziesz:

Nieważne czy chcesz ćwiczyć w domu, czy na siłowni, 4 razy w tygodniu, czy tylko 2. W aplikacji Zacznij z Siwą znajdziesz dopasowany do swoich preferencji i poziomu zaawansowania plan treningowy. Każdy plan treningowy jest ułożony tak, aby zapewnić Ci najlepsze efekty.

Żeby Twoje treningi były nie tylko efektywne, ale również bezpieczne, w aplikacji znajdziesz różne zestawy ćwiczeń rozgrzewkowych. 

Zestawy ćwiczeń rozciągających pomogą rozluźnić mięśnie po treningu i zwiększyć mobilność.

Na podstawie uzupełnionej przez Ciebie ankiety doświadczony dietetyk przygotuje dla Ciebie polecaną kaloryczność diety i rozkład makroskładników. Wszystko będzie dopasowane do Twojego celu, wieku, wzrostu i aktualnej masy ciała.

Tutaj nic nie jest tworzone przez automat. Nad wszystkim czuwa realny dietetyk. Dzięki temu masz pewność, że Twoja dieta będzie skuteczna i jednocześnie bezpieczna dla Twojego zdrowia.

Śniadania, obiady, kolacje, przekąski, dania wegetariańskie, bez laktozy i bez glutenu… W aplikacji Zacznij z Siwą na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Przy każdym przepisie znajdziesz też jego wartość odżywczą, czyli kaloryczność i rozkład makroskładników w porcji gotowego dania.

Koniec z koniecznością stosowania się w 100% do jadłospisu wymyślonego przez kogoś innego i jedzeniem rzeczy, na które akurat nie masz ochoty. W aplikacji Zacznij z Siwą znajdziesz interaktywny planer posiłków z kalkulatorem kalorii i makroskładników. To nowoczesne narzędzie, dzięki któremu, możesz samodzielnie decydować o tym, co zjesz na każdy posiłek. Swój jadłospis możesz komponować korzystając ze wszystkich dostępnych w aplikacji przepisów oraz bazy ponad 1000 różnych produktów.

Jeśli nie chcesz zastanawiać się, co zjeść dzisiaj na obiad, w aplikacji Zacznij z Siwą możesz zdecydować się na gotowy jadłospis. Do wyboru masz jadłospisy klasyczne, wegetariańskie, z trzema, czterema albo pięcioma posiłkami dziennie.

Po dodaniu jadłospisu do swojego planu posiłków możesz dopasować go do swoich potrzeb – usuwać wybrane posiłki i dodawać inne przepisy i produkty.

Oprócz jadłospisu w aplikacji otrzymujesz również eBook z jadłospisem, praktycznymi wskazówkami i listą zamienników.

Na podstawie swojego planu posiłków szybko, automatycznie utworzysz wygodną listę zakupów na wybrane dni. Pojawią się na niej wszystkie potrzebne składniki wraz z ich ilościami.

Czy zawsze trzeba liczyc kalorie? Jak ułatwić sobie odchudzanie? Jakie są najlepsze źródła białka? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w aplikacji Zacznij z Siwą.

Przez cały czas korzystania z aplikacji, jeśli będziesz mieć jakiekolwiek wątpliwości, w dowolnym momencie możesz napisać wiadomość i zadać pytanie trenerowi lub dietetykowi. Żadne Twoje pytanie nie zostanie bez odpowiedzi.

Zacznij z Siwą
6 miesięcy
549 zł
91,50 zł/msc
3 miesiące
315 zł
105 zł/msc
Subskrypcja
129 zł miesięcznie

Kup teraz

premium access

w aplikacji znajdziesz:

skuteczny plan treningowy

polecaną kaloryczność diety i rozkład makroskładników

ponad 200 fit przepisów

planer posiłków z listą zakupów

lepszy kontakt z trenerem i dietetykiem

gotowe jadłospisy

dowiedz się więcej

6 miesięcy
999 zł
199 zł/msc
3 miesiące
630 zł
195 zł/msc
Subskrypcja
199 zł miesięcznie

Kup teraz